Natalia Łowczak

Prace tego autora

Poranek
Poranek
2000 pln
Młoda Polska/ Autoportret 1
Młoda Polska/ Autoportret 1
praca sprzedana

Natalia Łowczak

Ur 1996 r. Absolwentka Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP w Warszawie ze specjalizacją konserwacja malarstwa (sztalugowego, tablicowego i ściennego) i rzeźby drewnianej polichromowanej. Dyplom obroniony w 2022 r.

Na przełomie 2019 i 2020 r. spędziła semestr na wymianie Erasmus+ w Turynie, ucząc się w Centro di Conservazione e Restauro di Beni Culturali, na Universita degli studi di Torino. Absolwentka XXXIV Liceum Ogólnokształcącego im. Miguela de Cervantesa, klasy o profilu plastycznym. Ukończenie liceum w 2015 r.

„Moją największą pasją jest malarstwo oraz taniec. W wolnych od pracy chwilach poświęcam się właśnie temu. Moim ulubionym tematem jest portret. W swoich obrazach staram się przekazać uczucia osoby portretowanej oraz zajrzeć w głąb jej duszy. Pokazać na płótnie przynajmniej cząstkę tego, co wypełnia jej myśli. Inspiruje mnie przede wszystkim piękno, które objawia się w sztuce, naturze, muzyce kobiecości i wrażliwości. Tworzę zazwyczaj w technice olejnej, czasem akrylowej, na płótnie bądź desce. Wykonuję również kopie malarskie oraz obrazy na zamówienie”

  • grudzień 2017 r. udział w festiwalu artystycznym „Mikstury kultury” na Uniwersytecie muzycznym im. F. Chopina w Warszawie: rysowanie „na żywo” podczas koncertu
  • styczeń 2019 r. udział w wystawie „Piękno” zorganizowanej przez Pracownię „72” – Pracownię Rysunku i Form Monumentalnych (WkiRDS ASP w Warszawie), prowadzoną przez prof. Grzegorza Stachańczyka, oraz Centrum Kreatywności Targowa